Leden 2012

Školní trest trochu jinak

28. ledna 2012 v 15:05 | Paddy |  My Life Is Lie
Ahojky,
jsem ráda, že to nejhorší období školy mám zase na nějakou dobu za sebou a že se mi ho povedlo přežít ve zdraví. Mám tu ještě pár připomínek než začneme (i když nějak pochybuju, že tyhle úvody někdo někdy čte).

Veo - i když umíš svými komenty někdy naštvat, tak ti děkuju! Jsi člověk, který mě znovu a znovu probouzí do tohohle povídkového života. Nedáš mi vydechnout, a myslím, že je to i dobře. Netuším, kde jsi dala odkaz na mou stránku, ale děkuji.

Mio - prosím ozvi se kvůli té povídce na přání nebo nic nebude. Já se s tebou nemám jakk spojit.

PS: HLEDÁM POMOC k povídkám TNR a WtD! Budu vděčná za jakoukoliv pomoc/radu.
Možno i jako spoluautor.

Jinak děkuju všem za jejich komentáře, hrozně to člověka motivuje pokračovat.

V minulých dílech jste četli:
Harry poté, co odešel s Olafem od Dursleyových a podstoupil výcvik na hradě Asile, se vydává do boje, ve kterém je zabit. Má ovšem úkol, proto se vrací jako poloviční smrtelník. Vůdce Asile, Sid, nachází pravou věštbu týkající se Harryho. Harry potkává Cornelii a spolu nastupují do dalšího ročníku v Bradavicích. Tam se Harry snaží spřátelit s Dracem, otravuje Snapa a dále bojuje za Asilčany. Poté, co Ron vyslechl rozhovor, který nebyl určen pro jeho uši a udělal scénu, Harry svý přátelům objasnil svou situaci a přijal je do výcviku k Asilčanům.

POZOR!

17. ledna 2012 v 17:38 | Paddy |  Aktuality
Zdar,
zdá se, že tu je pár věcí na vyřízení:

1. Mio - prosím ozvi se mi na mail kvůli té povídce! Nemůžu se s tebou jinak spojit. (paddyamoony@seznam.cz)

2. MLIL - řekla jsem sice - deset komentů na novou kapitolu- , tím jsem ale nemyslela, že půjdou od jednoho člověka jen s jinou přezdívkou!! Nejsem blbá lidi, jo? Tohle fakt jedině štve!

3. Párkrát jsem už psala, že nemám čas kvůli škole. Byla bych ráda, kdybyste to brali na vědomí. Někteří jedinci mě vytrvale bombardují komenty typu "prosím prosím pokračuj" Což o to, já bych pokračovala ráda, ale fakt na to teď není čas. Nevím jak jinak to ještě říct. Nejlepší je, když tyto komenty přicházejí od lidí, kteří se mi na blogu ozvali prvně. To je vážně zajímavé.. ta neochota komentovat. Nejde o počet nebo tak něco.. já jen že to dodává chuť pokračovat.

4. REKLAMY patří do REKLAM! Pokud budou někde jinde, mažu! A je mi to fuk! Když vám to nestojí ani za dva kliknutí, tak fakt nejsem ochotná kdekoli hlasovat nebo podobně.

Dík za pochopení. Po pololetí bude zas líp...

Vaše, momentálně uštvaná, Paddy

Křížový výslech v pěti

12. ledna 2012 v 22:15 | Paddy |  My Life Is Lie
Ahojky lidičkové,
zase jednou povídka, co se tu neobjevuje tak často, ale byla tu nějaká ta prosba. Takže tak...

Ps: První koment vybírá kapitolu k další povídce.
Pps: Pokud u této kapitoly nebude aspoň 10 komentů, kapitola nebude. A počítám jeden člověk, jeden koment.
Vůbec to ode mě není kruté, podle návštěvnosti na to máte. Dík za pochopení...

Vaše Paddy


V minulých dílech jste četli:
Harry poté, co odešel s Olafem od Dursleyových a podstoupil výcvik na hradě Asile, se vydává do boje, ve kterém je zabit. Má ovšem úkol, proto se vrací jako poloviční smrtelník. Vůdce Asile, Sid, nachází pravou věštbu týkající se Harryho. Harry potkává Cornelii a spolu nastupují do dalšího ročníku v Bradavicích. Tam se Harry snaží spřátelit s Dracem, otravuje Snapa a dále bojuje za Asilčany. Ron vyslechl rozhovor, který nebyl určen pro jeho uši a má pocit, že Harry, Cornélie a nový učitel McBrayen jsou smrtijedi. Navíc minulou noc nebyl Harry na hradě...

Zpráva pro Lexie

11. ledna 2012 v 21:01 | Paddy |  Aktuality
Ahojky,
tenhle článek je tak na rychlo a týká se hlavně jedné osoby, ale myslím, že i ostatní budou rádi, když budou vědět, co a jak.


Drápy a špičáky

8. ledna 2012 v 17:08 | Paddy |  Angie Potterová
Ahojky lidičkové,
konečně jsem se pustila do přepisování Gie. Tohle, pokud dobře počítám, je 89.kapitola, což znamená, že se blížíme ke konci. POvídka by měla mít přesně sto kapitol. Doufám, že se mi to povede.

Oznámení: Za chování Rosiera plně zodpovídá Luckie, moje pomocná ruka, má záchrana v nouzi. Dík za pomoc

Zrcadlo, zrcadlo...

7. ledna 2012 v 13:05 | Paddy |  Překlady
Ahojky,
všechny srdečně zdravím. Nedávno jsem dělala trochu pořádek v počítači a našla jsem jeden starší překlad. Je to takové sladké, klišoidní, ale snad se bude líbit ..

Název: Zrcadlo, zrcadlo...
Originální název: Mirror, mirror
Autor: Izme
Překlad: Paddy
Žánr: romantika
Období: Poberti
Postavy: James, Lily
Obsah: Lily Evansová, primuska, byla vtažena do zrcadla při hlídkování na chodbách Bradavic. A jediný, kdo ji dokáže pomoct, je samozřejmě James Potter!
Upozornění: Tento příběh je založen na postavách a situacích, které vytvořila JK Rowling, různá vydavatelství jako Bloomsbury, Scholastic a Raincoast a Warner Bros, Inc. Nevlastním žádné peníze a žádné autorské právo.

Postavy, názvy míst a prostředí patří J.K.Rowlingové.
(Kromě originálních - mnou vytvořených).
Tento blog není vytvořen za účelem zisku.
Design vytvořen Paddy